MMS JIM HUMBLE
   Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

FORUM

GDZIE KUPIĆ MMS

NOWA KSIĄŻKA JIMA HUMBLE

PRZEŁOM ODKRYCIE XXI W. JIM HUMBLE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

PROTOKOŁY MMS

PROTOKÓŁ 101 MMS/CDS

PROTOKÓŁ MMS/CDH

ZASADY I SPOSOBY PRZYJMOWANIA MMS

ELIMINACJA SMAKU MMS

TERAPIA PREPARATEM MMS

PASOŻYTY WEWNĄTRZ NAS - film dokumentalny

SŁOWNIK MMS

BROSZURY O MMS

MINERAŁY SCHINDELE

LINKI

KONTAKT

SZUKAJ
   Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 767
Najnowszy Użytkownik: Sabinula
PROTOKOŁY MMS

PROTOKÓŁ 1000

Protokół MMS 1000 przeznaczony jest do stosowania szczególnie w przypadku HIV/AIDS oraz innych chorób, gdzie życie nie jest bezpośrednio zagrożone, wtedy kiedy mamy jeszcze tygodnie lub miesiące na działanie, zanim choroba może w końcu zagrozić życiu.

Protokół 1000 jest też prawdopodobnie najbardziej efektywną spośród wszystkich znanych metod na oczyszczenie organizmu.

Najbardziej preferowaną metodą jest przyjmowanie dawki 3 kropli aktywowanego i rozcieńczonego z wodą lub sokiem MMS co godzinę przez przynajmniej 8 godzin dziennie stosując całą terapię przez 3 tygodnie.

Najlepiej jest zacząć od przyjmowania 1 lub 2 kropli aktywowanego MMS co godziną przez kilka pierwszych godzin. W przypadku kiedy ktoś jest bardzo chory można zacząć od dawki z połowy kropli co godzinę przez kilka pierwszych godzin ( dawkę tą osiągamy przygotowując roztwór z 1 kropli, a następnie odlewając połowę z tak przygotowanego roztworu.)

Ilość kropli zwiększamy w miarę jak chory zaczyna je tolerować, ale nigdy nie przekraczamy ilości 3 kropli co godzinę.

MMS można przygotować na dwa różne sposoby, upewniając się, że wszystko jest czyste i zrobione w czystym kubku lub szklance :

1. Używając 50 % roztworu kwasku cytrynowego – dajemy 1 kroplę kwasku na każdą 1 kroplę MMS. Mieszamy trochę, czekamy 20 sekund, dodajemy pół kubka/ szklanki wody lub soku (bez dodatkowej witaminy C, nie ma przeciwwskazań dla naturalnej zawartej w soku wit. C) i wypijamy.

2. Używając 10 % kwasku cytrynowego ( soku z cytryny lub limonki) - dajemy 5 kropli kwasku na każdą 1 kroplę MMS, mieszamy chwilkę, czekamy 3 minuty po czym dodajemy pół kubka/szklanki wody lub soku (bez dodatkowej witaminy C, nie ma przeciwwskazań dla naturalnej zawartej w soku wit. C) i wypijamy.

NIE WOLNO UŻYWAĆ SOKU Z POMARAŃCZY, SOKÓW Z DODATKOWĄ WITAMINĄ C LUB KWASEM ASKORBINOWYM. NIE WOLNO TEŻ UŻYWAĆ SYROPÓW OWOCOWYCH, DO KTÓRYCH DODAJE SIĘ WODĘ.

PIJCIE SOKI TYLKO ZE ŚWIEŻO WYCIŚNIĘTYCH OWOCÓW


UWAGA : Nie wolno Wam pogarszać swojego samopoczucia. Jeśli pojawią się jakiekolwiek symptomy w postaci nudności, wymiotów, biegunek, bólu czy ciężkiego zmęczenia natychmiast zmniejszcie ilość kropli. Oznacza to bowiem, że organizm nie nadąża z oczyszczaniem i wydalaniem zabitych przez MMS patogenów i trucizn powstałych w wyniku ich obumierania.

Spróbujcie nie przestawać brać MMS chyba, że podane wyżej symptomy są silne, dawkę można zmniejszyć nawet do ¼ kropli, nie próbujcie „ zgrywać twardzieli ” przedłużanie bowiem wyżej wspomnianych symptomów wcale nie usprawnia procesu zdrowienia a pozbawia Was energii potrzebnej do regeneracji organizmu. Kiedy objawy ustaną spróbujcie zwiększyć ilość MMS, aż powrócicie do dawki 3 kropli MMS co godzinę.

PROTOKÓŁ 1000 +

Protokół 1000 + jest usprawnieniem jakie zostały stworzone mając na uwadze choroby, które wydają się być w szczególny sposób oporne na działanie MMS.

1. Pierwsze Usprawnienie - polega na dodaniu małej ilości DMSO (dimetylosulfotlenek), do każdej godzinowej dawki MMS.

Może to być zastosowane zarówno w przypadku Protokołów 1000 i 2000.
UŻYJCIE 1 kroplę DMSO na każdą 1 kroplę MMS. DMSO dodajemy dopiero po tym kiedy aktywacja MMS jest całkowicie zakończona czyli:
20 sekund – przy 50 % roztworze kwasku cytrynowego lub też
3 minuty – przy 10 % roztworze kwasku cytrynowego).

Po dodaniu DMSO należy odczekać dodatkowe 3 minuty. Zawsze należy wymieszać roztwór (nie używajcie do mieszania metalowych rzeczy).

2. Drugie usprawnienie jest konsekwencją pierwszego. Dodanie DMSO do roztworu MMS i Aktywatora poprawia smak i ułatwia przyjmowanie.

3. Lepsze rezultaty można otrzymać zwiększając ilość godzin przyjmowania dawek MMS oraz stosując DMSO.

WAŻNE:

CO TO JEST DMSO (Dimetylosulfotlenek) - (DMSO z ang. dimethyl sulfoxide) jest to związek chemiczny o wzorze: (CH3)2SO lub wzorze półstrukturalnym: CH3-SO-CH3.
Jest stosowany jako odczynnik analityczny lub do przeprowadzania syntez chemicznych oraz w spektroskopii, chromatografii, do syntezy DNA i peptydów. Posiada ponadto zastosowanie jako lek ze względu na właściwości przeciwzapalne. Używany również jako krioprotektant.

Ze względu na swoją polarność DMSO rozpuszcza się w wodzie oraz może służyć jako rozpuszczalnik innych związków polarnych np. chlorku sodu (NaCl).

DMSO należy do klasy rozpuszczalników aprotycznych silnie solwatujących.

PROTOKÓŁ 2000

( Na różne rodzaje raka, IV stadium raka i inne bezpośrednio zagrażające życiu choroby)

Polega on na braniu tylu kropli aktywowanego MMS co godzinę ile dana osoba może przyjąć bez pogarszania swojego samopoczucia lub nasilających się biegunek.
Kuracja powinna być robiona co godzinę przez 10 godzin dziennie przez okres 3 tygodni (aż do polepszenia się).

Najlepszą metodą jest zaczęcie od 1 kropli co godzinę i szybkie zwiększanie ilości kropli, aż do momentu kiedy będziecie mogli przyjmować je bez pogorszenia samopoczucia (tzn. każdą kolejną dawkę zwiększajcie o 1 kroplę, ale tylko do momentu kiedy nie będziecie odczuwać nudności, jeśli przy którejś dawce zauważycie, że Was mdli kolejną dawkę zmniejszcie o 1 kroplę ).

Należy pamiętać aby przyjmować aktywowany MMS.
Proszę wziąć sobie do serca aby przyjmując MMS nie czynić siebie bardziej chorymi niż jesteście. Należy brać tyle kropli ile możecie, ale z wyczuciem.
Pogarszanie swojego stanu zużywa energię i czyni proces zdrowienia wolniejszym.

Po trzech dniach należy dodać MMS-2, sposób w jakich należy przyjmować go to jedna kapsułka co dwie godziny.
Zacznijcie od ¼ kapsułki przez pierwszy dzień, następnie ½ kapsułki drugiego dnia (otwórzcie kapsułkę i wysypcie preparat tak aby została ¼ lub połowa kapsułki) i potem każdego następnego dnia bierzcie 1 kapsułkę co dwie godziny.
W ten sposób będziecie przyjmować 5 kapsułek każdego dnia.

UWAGA:
MMS-2 można przyjmować tylko w zamkniętych kapsułkach, tak by był aktywowany w żołądku, a nigdy w jamie ustnej. Pamiętajcie też, aby MMS-2 popijać tylko wodą. Początkowo 2 pełne szklanki na każdą 1 kapsułkę, po kilku dawkach wystarczy 1 szklanka.

Ten protokół ma zastosowanie do wszystkich rodzajów raka i innych zagrażających życiu chorób włączając w to Alzheimera.

WAŻNE:
Nie pogarszajcie swojego samopoczucia tzn. Nie powodujcie większych mdłości, bólu czy biegunek. Jeśli zauważycie jakiekolwiek z tych symptomów zejdźcie na mniejszą ilość kropli. Próbujcie nie przestawać brać MMS, tylko bierzcie go w mniejszych ilościach.

AKTYWOWANY MMS - to MMS z dodatkiem Aktywatora w stosunku 1:5 (przy Aktywatorze 10 %)

AKTYWOWANY MMS - to MMS z dodatkiem Aktywatora w stosunku 1:1 (przy Aktywatorze 50 %)


PROTOKÓŁ 3000

( Używanie DMSO w leczeniu zagrażających życiu chorób)


Protokół 3000 jest często mylony z Protokołem do zewnętrznego stosowania MMS (w butelce do rozpylania ).
Protokół 3000 jest używany by pozwolić MMS wraz z DMSO wchłonąć się przez skórę tak by penetrować nowotwór wchodząc do krwi, a nawet by przenikać do kości.
W przypadku zagrażającej życiu choroby celem jest jak najszybsze dostarczenie MMS-a do krwi jednocześnie zostając poniżej poziomu, który może wywołać nudności.

Jednym ze sposobów aby to osiągnąć jest dodanie DMSO do aktywowanego MMS-a, tak aby ten działał jako nośnik dostarczając MMS-a bezpośrednio do skóry, mięśni, a przez to do krwi.

Doświadczenia i testy dowiodły, że DMSO jest dostarczane bezpośrednio do jakiegokolwiek nowotworu w organizmie i następnie penetruje komórki rakowe.
Teoria mówi, że kiedy DMSO przenosi MMS-a zabiera go do komórek rakowych przez to zabijając wirusy, które te komórki produkują.

Wiele przypadków raka zostało wyleczonych w ten sposób.


WAŻNE :
UŻYWAJĄC TEGO PROTOKOŁU NALEŻY RÓWNIEŻ BRAĆ MMS-a DOUSTNIE – TAK JAK TO ZOSTAŁO OPISANE W PROTOKOLE 1000 LUB 2000.

UWAGA:

OSTRZEŻENIE PRZED ALERGIĄ: Przypadki występowania alergii na DMSO są bardzo rzadkie, tak samo jak rzadkie są przypadki tak znaczącego osłabienia wątroby, że mogłoby spowodować duże problemy podczas używania tego preparatu.

Przeprowadźcie jednak test.

1. Dokładnie umyjcie i osuszcie ramię,
2. Zaaplikujcie jedną kroplę DMSO w jednym miejscu na ramieniu i wetrzyjcie,
3. Poczekajcie 15 minut, aż DMSO się wchłoni,

Jeśli w ciągu kilku godzin od naniesienia kropli nie poczujecie bólu w okolicy wątroby w waszym przypadku stosowanie DMSO jest najprawdopodobniej bezpieczne, ale aby się upewnić zaczekajcie 24 godziny, w tym czasie obserwując czy nie wystąpi żadna reakcja na DMSO.
Jeśli taka reakcja wystąpi, musicie koniecznie popracować nad stanem Waszej wątroby.

Najlepiej zacząć od przyjmowania doustnie połowy kropli MMS i tak jak to zostało opisane w Protokole 1000 – dawkę stopniowo zwiększać, to stopniowo oczyści Waszą wątrobę i prawdopodobnie zlikwiduje inne problemy jakie macie.

Kuracja MMS / DMSO jest przyśpieszoną techniką naskórnego użycia, które wpycha MMS-a do plazmy krwi.
KROKI

KROK 1

Przygotujcie roztwór MMS aktywując 20 kropli MMS-a z 20 kroplami 50 % kwasku cytrynowego lub 100 kroplami 10 % kwasku cytrynowego.

W przypadku 50 % kwasku cytrynowego należy zaczekać 20 sekund, a w przypadku 10 % kwasku cytrynowego należy zaczekać 3 minuty aby proces aktywacji się zakończył.

Roztwór ten rozcieńczamy z około 0,030 litra wody, swobodnie rozpylamy lub rozprowadzamy na ramieniu

KROK 2

W tym miejscu najlepiej było by rozpylić 70 % DMSO w tym samym miejscu, w którym rozprowadzony był MMS, a następnie delikatnie wcierać go i rozprowadzać.

Jeśli wcześniej zmieszaliście DMSO z MMS co czasami jest praktyczne pamiętajcie, że roztwór ten jest ważny tylko przez około 6 godzin.

Aby rozprowadzić DMSO możecie użyć gołej ręki lub też osłonić ją woreczkiem foliowym :

a) nie używajcie gumowych rękawiczek, ani innego rodzaju rękawiczek medycznych, ponieważ guma mogłaby dostać się do Waszego organizmu z tego względu, iż DMSO rozpuszcza gumę.

b) jeśli zauważycie pieczenie najlepiej jest piekące miejsce polać łyżeczką wody i wetrzeć. Powtarzajcie tą czynność, aż pieczenie ustąpi,

c) możecie, po zastosowaniu DMSO skórę natrzeć oliwą z oliwek lub sokiem z aloesu.

Za każdym razem kiedy stosujecie połączenie MMS/DMSO użyjcie innej części ciała. W przeciągu 8 godzin możecie użyć najpierw jednego ramienia, potem drugiego, jednej nogi, potem drugiej następnie brzucha i powrócić z powrotem do pierwszego ramienia,

d) jeśli pieczenie jest dokuczliwe dodajcie do DMSO destylowaną wodę w proporcjach 50 / 50 lub więcej, jak również do MMS ponieważ którekolwiek z Nich może to pieczenie powodować.

Dajcie wystarczająco destylowanej wody aby pieczenie się nie powtórzyło.

KROK 3

Powtarzajcie ten proces co dwie godziny w ciągu pierwszego dnia i co godzinę dnia drugiego i trzeciego.
Następnie zróbcie czterodniową przerwę i powtórzcie procedurę następnego tygodnia.

Pamiętajcie, że podczas czterodniowej przerwy należy kontynuować doustne przyjmowanie MMS. W trzecim tygodniu kuracji możecie stosować MMS/DMSO przez cztery dni w tygodniu, jeśli nie występują żadne problemy skórne.

KROK 4

W przypadku ciężko chorych ludzi, którzy powinni przyjmować mniejsze dawki najlepszym sposobem, aby zacząć jest użycie małej powierzchni ciała, sugerowana wielkość to rozmiar dłoni.

Użyjcie tej małej powierzchni przez kilka dni zanim przejdziecie do powierzchni większych takich jak ręka czy noga.

Większych powierzchni ciała użyjcie tylko w przypadku kiedy podczas stosowania na mniejszych powierzchniach nie wystąpiły żadne złe reakcje.

PROTOKÓŁ 4000

Protokół ten wydaje się działać na niektóre choroby tak dobrze jak MMS-1, na wiele chorób identycznie, a na jedną nawet lepiej niż MMS-1, a tym czymś są problemy z prostatą, zarówno jeśli jest to rak lub nie.

Protokół ten jest bardzo dobry również dlatego, że pozwala prawie każdemu dostać MMS w sposób szybki i tani.
Jednakże normalnie protokołu tego nie zalecam do zastępowania MMS-1.

Można go użyć wtedy kiedy nie można zdobyć MMS-1.

Zastosowanie Protokołu 4000 – MMS-2 dla dorosłych i dla dzieci.

Protokół ten stosujemy na każdy rodzaj choroby od tak zwanych zwykłych po tak zwane nieuleczalne, jeśli po dwóch tygodniach stosowania nie ma znaczącej poprawy należy zastosować protokół 2000.

Jednym zdaniem Protokół 4000 opiera się na zażywaniu MMS-2 co dwie godziny przez 12 godzin dziennie.

U dzieci stosujemy odpowiednio mniejsze dawki niż u dorosłych.

W wypadku wystąpienia nudności należy zredukować dawkę o co najmniej 25 %, a nawet zmniejszyć bardziej jeśli nudności nie ustępują.

Po ustąpieniu objawów zwiększać dawkę do zalecanej.

KROK 1

Ilość zażywanego MMS-2
1. Osoba o wadze około 100 kg może zażywać 1 gram podchlorynu wapnia co dwie godziny przez 12 godzin dziennie czyli :

a) kapsułkę rozmiaru 00
b) pół łyżeczki do herbaty.

Jak to zmierzyć ?
Nabierzcie łyżeczką MMS-2, a następnie nożem zgarnijcie powstały „czubek” równo z krawędziami łyżeczki, następnie wysypcie zawartość łyżeczki i podzielcie na dwie równe części. Jedna część to właśnie pół łyżeczki (1 gram).

2. Osoba o wadze około 80 kg może brać około 800 mg co dwie godziny, jest to pojemność kapsułki rozmiaru zero. Można też napełnić łyżeczkę MMS-2 jak to zostało opisane wyżej podzielić jej zawartość na dwie równe części. Następnie jedną z tych części dzielimy jeszcze na pół tworząc kupki A i B. Kupkę B dzielimy raz jeszcze na dwie połowy C1 i C2. Jedną z tych połówek C1 lub C2 dodajemy do kupki oznaczonej literką A, w ten sposób otrzymując około 800 mg MMS-2.

3. Osoba o wadze 50 kg potrzebuje 500 mg MMS-2 czyli 1 kapsułkę rozmiaru 1 lub ¼ łyżeczki.

4. Dziecko o wadze 23 kg potrzebuje 250 mg co 2 godziny czyli 1 kapsułkę rozmiaru 2 lub 1/8 łyżeczki do herbaty.

5. Dziecko o wadze 11,4 kg potrzebuje 125 mg co dwie godziny czyli połowę tego co dziecko o wadze 23 kg.

UWAGA
PO ZAŻYCIU KAPSUŁKI Z MMS-2 ZAWSZE NALEŻY WYPIĆ PRZYNAJMNIEJ SZKLANKĘ WODY.

Technika z miodem
jeśli nie macie kapsułek zdobądźcie słoik miodu, ale bez dodatku konserwantów oraz extra witaminy C ponieważ inaczej nie zadziała.

Należy schłodzić miód do temperatury na jaką ustawiona jest lodówka. Odmierzamy odpowiednią dla dawki ilość MMS-2 i mieszamy z taką samą ilością schłodzonego miodu, należy uważać aby do mieszanki nie dostała się żadna woda ani wilgoć.

Nabieramy to łyżeczką i przyjmujemy. Popijamy co najmniej 1 szklanką wody.
Należy to wszystko robić w miarę szybko bo w miarę jak mieszanka się rozgrzewa smak robi się okropny.
Miód musi być koniecznie schłodzony ponieważ miód o temperaturze pokojowej wchodzi w reakcje z MMS-2 i nie będziecie w stanie tego przyjąć.

KROK 2

PROCEDURA
MMS-2 należy stosować co dwie godziny przez 12 godzin dziennie przez 3 tygodnie.

Nie zaczynajcie zażywania od pełnej rekomendowanej dawki, weźcie ¼ lub nawet mniej tego co zalecane aby zacząć, a w ciągu dnia lub dwóch zwiększajcie dawki co dwie godziny, tak aby w końcu osiągnąć dawkę rekomendowaną.

UWAŻAJCIE ABY NIE PRZEDAWKOWAĆ UŻYWAJĄC MMS-2.

Jeśli pojawią się jakieś objawy można przepuszczać, że nie wypiliście wystarczającej ilości wody.

W przypadku MMS-2 woda jest ważnym czynnikiem zapobiegania nudnościom czy innym reakcją jak choćby bóle żołądka.

Jeśli odczuwacie nudności pijcie więcej wody.

Jeśli woda nie powstrzyma natychmiast nudności następną dawkę MMS-2 zmniejszcie o połowę lub więcej.

Kiedy objawy miną powoli zwiększajcie dawkę, aż do zalecanej.

Zasadniczo proces leczenia zajmuje 3 do 5 tygodni choć niektóre choroby mogą zająć więcej czasu np: cukrzyca, która może być leczona w przedziale od jednego tygodnia do roku czasu.

Na cokolwiek cierpicie, nie poddawajcie się, aż do całkowitego wyleczenia.

KROK 3

PROFILAKTYKA
Zawsze należy stosować dawki profilaktyczne, ponieważ organizm nie wytwarza wystarczająco dużo kwasu podchlorawego aby zabić wszystkie choroby.

Jeśli macie więcej niż 65 lat i nie przyjmujecie dziennie 6 kropli MMS-1 zażywajcie codziennie połowę dawki MMS-2, czyli połowę dawki, którą bierzecie co dwie godziny.


PROTOKÓŁ 101 (zastosowanie CDS)


Rozcieńczyć 10 ml CDS w 1 litrze wody. Roztwór należy podzielić na 8 do 12 dawek i pić przez cały dzień, jedną dawkę co godzinę.

W przypadku chorób zagrażających życiu można powoli i stopniowo podnieść ilość CDS do 50 ml dziennie. Nie wolno wypić całego przygotowanego roztworu na raz.

W przypadku uczucia dyskomfortu lub pojawienia się nudności należy zmniejszyć zażywane dawki.


PROTOKÓŁ CLARY 6+6 - PROFILAKTYKA

KROK I
1 LUB 2 RAZY W TYGODNIU PO 6 KROPLI
Ten protokół ma zastosowanie dla osób, które cierpią na bóle również te przewlekłe jak i grypę, przeziębienie, zapalenie płuc i inne choroby, które nie są zakwalifikowane jako nieuleczalne.

Protokół ten otrzymał nazwę Clara od imienia kobiety, która pierwszy raz go zastosowała o czym można przeczytać w książce "Przełom Cudowny Suplement Mineralny odkrycie XXI wieku".

Proszę wlać 6 kropli MMS do suchej szklanki i dodać 30 kropli aktywatora lub soku ze świeżo przekrojonej cytryny, wymieszać oba składniki, aby MMS i kwas dobrze się połączyły, odczekać minimum 3 do maximum 15 minut, aby zaszła reakcja chemiczna. Następnie dodać pół szklanki wody lub soku ze świeżo wyciśniętych owoców (najlepiej jabłek), ale może to być też sok z winogron, ananasów i borówek/żurawin (jednak trzeba pamiętać, że soki muszą być świeżo wyciśnięte, aby nie było w nich witaminy C, która neutralizuje działanie MMS-a), dokładnie wymieszać i wypić mieszankę.
Soki z kartonika wzbogacane są dodatkową nienaturalną witaminą C, co jest nie wskazane.

KROK II
Poczekaj godzinę, a następnie wykonaj jeszcze raz to co zostało zapisane w kroku pierwszym.
Zasadniczo osoba powinna odczuć ulgę w ciągu dwóch godzin od przyjęcia pierwszej dawki, szczególnie jeśli po godzinie przyjmie drugą dawkę. Oczywiście nie ma tu gwarancji, jeśli ktoś nie odczuwa jeszcze ulgi lub nawet jakąś lekką ulgę odczuwa powinien zwiększyć ilość kropli o jedną i zastosować dawkę 7 kropli, w ten sam sposób jak zostało zapisane w kroku I.
Zasadniczo proces zdrowienia wymaga większej ilości dawek . Powinno stosować się dwie podwójne dawki dziennie, jedną rano, jedną po południu lub wieczorem. Najlepiej przyjąć MMS godzinę po jedzeniu. Kontynuować dawki aż do wyleczenia.
W przypadku kiedy pojawią się nudności dłuższe niż 10 minut, lub wymioty czy biegunka nie należy zwiększać dawki do 7 kropli, a pozostać przy dawce 6 kropli.
W bardzo szczególnych przypadkach dawkę można zmniejszyć do 3 kropli.
Zasadniczo powinno się zażywać dawkę 6 + 6 kropli, aż do momentu kiedy osoba przyjmująca będzie w stanie go tolerować bez mdłości, a następnie zwiększyć ilość do 7 kropli według opisu w KROKU II.

Kiedy objawy choroby znikną, powinno się dążyć do zwiększenia dawki, aż do 15 + 15 kropli i zażywać taką dawkę przez jeden tydzień.
Taka ilość kropli zapewni, że organizm ludzki jest całkowicie oczyszczony z patogenicznych mikroorganizmów i metali ciężkich. Po tygodniowej kuracji z 15 kropli powinno się zejść do poziomu podtrzymania systemu immunologicznego poprzez przyjmowanie dawki 6 kropli aktywowanego MMS dwa razy w tygodniu.
Zasadniczym celem jest pozostanie zdrowym, tak więc bierzcie dawkę 6 kropli dwa razy w tygodniu, jeśli ktoś poczuje nadciągającą grypę powinien zastosować protokół Clara 6 + 6, jak opisano powyżej.

Zasadniczo grypa będzie trwała od 12 do 24 godzin, ale zazwyczaj krócej niż 6 godzin od zażycia drugiej dawki, jednakże nigdy nie dawajcie szansy grypie.

Najlepszym sposobem zabicia grypy jest branie 2 lub 3 kropli co godzinę przez cały dzień, aż będziecie pewni, że jesteście zdrowi.
Dawka 6 kropli dwa razy w tygodniu utrzyma wasz system odpornościowy silnym, a osłabi patogeny.

Dwa razy dziennie po 15 kropli to miarowa dawka dla dorosłych o wadze 68,1 kg lub mniej,
Trzy razy dziennie po 15 kropli to miarowa dawka dla osób o wadze ponad 68,1 kg.PROTOKÓŁ NA AUTYZM

UWAGA: W przypadku dzieci chorych na autyzm jako aktywator rekomendowany jest 4% kwas chlorowodorowy (HCl) jako zamiennik 50% roztworu kwasu cytrynowego ponieważ u dzieci z alergią na pleśń czy składniki zawarte w kukurydzy mogą występować niepożądane reakcje na kwas cytrynowy. Jeśli jednak 4% HCl powoduje problemy należy powrócić do stosowania 50% roztworu kwasku cytrynowego.

4% kwas HCl stosuje się w identycznych proporcjach jak 50% roztwór kwasku cytrynowego. Tak więc na każdą jedną kroplę MMS stosujemy 1 kroplę 4% kwasu HCl, z tym, że czas oczekiwania na aktywację roztworu wydłuża się do 30-40 sekund, a nie jak w przypadku 50% roztworu kwasku cytrynowego 20 sekund.

W przypadku zmiany aktywatora należy na jakiś czas zmniejszyć dawkowanie MMS tak by organizm mógł się przyzwyczaić.

Można też zamiennie stosować 5% kwas HCl.

Protokół z butelką
Do tego protokołu stosujemy 250 ml butelkę do karmienia dzieci, jako najłatwiejszego sposobu dawkowania.

Dzień 1- Dajemy jedną kroplę aktywowanego MMS do butelki z 250 ml wody oczyszczonej. W ten sposób dziecko przyjmuje 1/8 kropli MMS co godzinę przez 8 godzin dziennie.

Dzień 2 – Dajemy dwie krople aktywowanego MMS do butelki z 250 ml wody oczyszczonej. W ten sposób dziecko przyjmuje ¼ kropli MMS co godzinę przez 8 godzin dziennie.

Przez kolejne dni zwiększamy dawkę aktywowanego MMS codziennie o jedną kroplę, chyba że pojawią się nudności lub biegunki. W takim przypadku należy przerwać dawkowanie na jeden dzień, a następnie powrócić do mniejszej dawki sprzed wystąpienia nudności lub biegunek.

Kiedy dojdziemy do 2-3 kropli należy przy tej ilości pozostać prze 3 dni obserwując dziecko, po czym możemy powoli i stopniowo zwiększać dawki do ilości maksymalnej przypisanej do wagi dziecka.

Uwaga: Ilość wody na jedną kroplę aktywowanego MMS nie może być niższa niż 30 ml.


Maksymalna dzienna ilość kropli w zależności od wagi ciała

12,5 kg – 13,5 kg – 8 kropli
14 kg – 15 kg – 9 kropli
15,5 kg – 17 kg – 10 kropli
17,5 kg – 18,5 kg – 11 kropli
19 kg – 20 kg – 12 kropli
20,5 kg – 21 kg – 13 kropli
21,5 kg – 22,5 kg – 14 kropli
23 kg – 24 kg – 15 kropli
24,5 kg – 27,5 kg – 16 kropli
28 kg – 30,5 kg – 17 kropli
31 kg – 33,5 kg – 18 kropli
34 kg – 36,5 kg – 19 kropli
37 kg – 39,5 kg – 20 kropli
40 kg – 42,5 kg – 21 kropli
43 kg – 46 kg – 22 krople
46,5 – 49 kg – 23 krople
49,5 – 50 kg – 24 krople


Pozostałe protokoły na autyzm
LEWATYWY: 8-20 kropli aktywowanego MMS rozcieńczonego w 130-500 ml ciepłej wody aplikujemy do okrężnicy na ok. 1-3 min. Stosujemy co drugi dzień.

KĄPIELE: 20-60 aktywowanych kropli MMS dodajemy do gorącej, w granicach tolerancji dziecka, wody w ilości wystarczającej do zanurzenia dziecka (oprócz głowy). Kąpiel powinna trwać 20 minut.

72/2: Podajemy dziecku jedną dawkę aktywowanego MMS co dwie godziny przez 72 godziny włączając w to godziny nocne. Stosujemy w możliwie każdy weekend.
Autorem protokołów jest Kerri Rivera.
Źródło mmsautism.org
Kontakt z autorką protokołów na stronie mmsautism.org zakładka Contact.PROTOKÓŁ DLA DZIECI I NOWORODKÓW

Odkąd terapia MMS została odkryty w 2000 roku zawsze były kobiety ciężarne i dzieci leczone przy pomocy MMS, chociaż o wiele więcej kobiet było leczonych po 2004 roku.

Niektóre z kobiet w szpitalach miały malarię, ale były też liczne inne choroby i problemy, z których większość została pokonana przez MMS-a stosowanego według różnych metod i przetestowanych procedur.

Do tej pory MMS uratował życie dużej grupie dzieci.

Niektórzy ludzie zdają się wiedzieć lepiej i nie podają MMS-a dzieciom uważając, iż może im zaszkodzić, Ci ludzie z jakichś powodów nie próbują się niczego na ten temat dowiedzieć ani sprawdzić istniejących dowodów, a przecież MMS mógłby uratować zdrowie lub nawet życie ich dzieci.

MMS jest słabym utleniaczem, który nie jest w stanie utlenić zdrowych komórek ciała, ani pożytecznych dla organizmu bakterii w przewodzie pokarmowym ani nigdzie indziej.

Jim Humble używał MMS na wysypki oraz inne rzeczy, które pojawiały się na dziecięcej skórze.

MMS nigdy nie spowodował złej reakcji.

Kobiety w ciąży powinny zażywać MMS w formie zachowawczej w dawce 6 kropli dziennie, to utrzyma ich system immunologiczny (odpornościowy) w najlepszej możliwej kondycji, która tak bardzo potrzebna jest kobietom w ciąży.

Do tego momentu z pośród setek tysięcy ludzi, którzy zażywali MMS według rekomendacji Jima Humble nie było przypadku zagrożenia życia lub śmierci.
Istnieje wiele chorób, które tylko MMS może wyleczyć. Tak więc jeśli dziecko choruje lub jest w złym stanie możecie użyć MMS.

Malutkie dzieci, niemowlaki zazwyczaj są w stanie przyjąć 1 kroplę aktywowanego MMS-a dodaną do dziecięcego soku.

DAWKA DLA DZIECI: Na każde 11,4 kg wagi dziecka 3 krople aktywowanego MMS z dodatkiem soku.

UWAGA:
Podawanie dzieciom powinno zacząć się od ½ kropli MMS (połowa 1 kropli ) osiągnąć to można aktywując 1 kroplę MMS z 5 kroplami aktywatora lub soku z cytryny po trzech minutach rozprowadzić z wodą lub sokiem, a następnie połowę przygotowanego roztworu wylać tak aby dziecko wypiło pozostałą połowę.
Następnie można zwiększyć ilość kropli od 1 do 3 lecz nie wolno przekroczyć 3 kropli na każde 11,4 kg wagi ciała.

Niemowlakom można podawać pół kropli aktywowanego MMS co 2 – 3 godziny i przestać podawać kiedy dziecko poczuje się dobrze.

Jeśli niemowlę lub dziecko zacznie mieć mdłości należy poczekać dodatkową godzinę lub dwie zanim zostanie podana następna dawka MMS jak również dawkę tą można zmniejszyć.
Zmniejszoną dawkę można podawać, aż do momentu kiedy dziecko będzie w stanie tolerować większą dawkę, ale nie należy zaprzestawać podawania do momentu, aż poczuje się dobrze.

Dzieci chore na grypę powinny otrzymywać dawkę pół kropli aktywowanego MMS co godzinę przez większość dnia.

PROTOKÓŁ NA POPARZENIA

Każda ofiara poparzenia powinna być spryskana MMS-em bez dodatku Aktywatora, prosto z małej butelki z rozpylaczem, jeśli nie masz butelki z rozpylaczem polej poparzone miejsce prosto z butelki z MMS-em.

Należy poczekać maksymalnie 5 minut, ale nie dłużej, następnie dokładnie zmyć MMS ze skóry.

Jeżeli MMS nie zostanie spłukany ze skóry oparzenie będzie bolało dalej. Jeśli zostanie spłukany w ciągu maksymalnie 5 minut od polania lub spryskania oparzenie będzie się goiło w czasie o ¾ krótszym od normalnie wymaganego czasu gojenia się włączając w to wszystkie ciężkie oparzenia skóry i ciała.
To naprawdę może uratować życie, a ból powinien ustać natychmiast lub w ciągu kilku minut.

Poparzenia słoneczne powinny być potraktowane w ten sam sposób, należy spryskać lub polać poparzony fragment ciała MMS-em, a następnie spłukać w ciągu 1 do 5 minut od czasu rozpylenia lub polania na skórę.
Jeśli to miejsce będzie nadal podrażnione poczekajcie godzinę i jeszcze raz nanieście MMS, a następnie spłukajcie po maksymalnie 5 minutach.

Nie wolno pozostawiać MMS-a na skórze, musi być dobrze spłukany ze skóry. Ból powinien ustać w ciągu kilku minut.

Generalnie dwie dawki naniesionego na poparzone miejsce MMS powinny pomóc, ale w wyjątkowych sytuacjach jeśli dyskomfort poparzenia pozostaje można zastosować trzecią dawkę. Pamiętajcie o zmyciu MMS ze skóry.

Należy zauważyć, iż MMS jest związkiem alkalicznym i ta jego właściwość jest istotna do zneutralizowania kwasów, które wytwarzają się w poparzonych miejscach.
Jest to jeden z powodów dla których poparzenia goją się tak szybko po użyciu MMS.

UWAGA: W POPARZENIACH NIE STOSUJEMY AKTYWATORA ANI SOKU Z CYTRYNY.

PROTOKÓŁ – USTA, ZĘBY, DZIĄSŁA.

Ogólne czyszczenie jamy ustnej

Choroby jamy ustnej i dziąseł dość szybko reagują na MMS.
Przygotuj roztwór z 10 kropli aktywowanego MMS-a i dodaj pół szklanki wody(większa ilość wody też nie szkodzi ). Przygotuj miękką szczoteczkę do zębów, następnie przygotowanym wcześniej roztworem MMS polej szczoteczkę, szczotkuj zęby i dziąsła bardzo delikatnie i dokładnie.

Szczotkować zęby należy 3-4 razy dziennie przez pierwsze 3 -4 dni. Po tych dniach można szczotkować 2 razy dziennie do momentu aż wszystko będzie dokładnie wyczyszczone.

Pozostałą po czyszczeniu ilość roztworu w szklance użyj do wypłukania ust i gardła, należy to robić powoli, aby dać czas na działanie dwutlenku chloru.

Niewidziany dla oka gaz dwutlenku chloru zabije wszystkie zarazki i bakterie w jamie ustnej bez żadnej szkody dla dziąseł oraz bez podrażniania języka.

Po takiej kuracji używajcie MMS do szczotkowania przynajmniej raz dziennie przez kilka tygodni.

Jama ustna powinna być w o wiele lepszym stanie już po tygodniu, a w ciągu następnych jej stan będzie się polepszał, aż do momentu kiedy będzie zdrowsza niż kiedykolwiek przedtem.

Po takiej kuracji możecie kontynuować czyszczenie zębów 2 lub 3 razy w tygodniu.

Ból zęba
Zostało zgłoszonych wiele przypadków kiedy ból zęba ustał całkowicie w ciągu kilku minut od momentu trzymania aktywowanego MMS-a w ustach przez dwie minuty.
Po 2-3 razach bóle zęba mogą nie pojawić się przez następne 12 do 24 godziny.
Zazwyczaj ból zęba powodują bakterie, które osiedlają się głęboko w dziurze zęba i żywią się resztkami jedzenia w pobliżu nerwu lub go dotykają.

Przy bólu zęba stosujemy zazwyczaj małe dawki MMS np.: 1 kroplę MMS zmieszajcie z 5 kroplami aktywatora po 3 minutach dodajcie jedną lub dwie łyżki wody i wymieszajcie szczoteczką, w ten sposób szczoteczka będzie starannie wysterylizowana, następnie nabierzcie szczoteczką roztwór i szczotkujcie zęby, które bolą przez dwie minuty lub dłużej. Czynność powtarzajcie.

Ten sposób nie zawsze jest skuteczny, ale działa w większości przypadków.

Grzyby Candida i nieświeży oddech
Jeśli zauważysz biały osad na języku mogą to być grzyby Candida , szczotkuj język z roztworu z 1 kropli MMS jak opisano wyżej. Jeśli masz nieświeży oddech oznacza to, że pewne typy bakterii produkują tlenek siarki dlatego należy szczotkować tył języka.

Wybielanie zębów
Używanie MMS stopniowo wybiela zęby.

PROTOKÓŁ – NOS, ZATOKI, OSKRZELA

Ten protokół MMS musi być stosowany z ostrożnością, ale jest bardzo skuteczny w:
infekcji nosa, zatok, uszu, przeziębieniu głowy, bólu gardła, świszczącym oddechu i oskrzelach.

Protokół ten polega na inhalacji małych ilości dwutlenku chloru prosto z filiżanki nosem lub ustami.

W tym protokole nie wolno pić przygotowanego roztworu aktywowanego MMS ponieważ nie dodajemy do niego wody. Nie wolno też przekraczać 2 lub maksymalnie 3 kropli MMS.

Wdychanie czystego dwutlenku chloru zapewnia prawdopodobnie najszybszy i najbardziej zabójczy dla zarazków sposób na dostarczenie gazu do różnych miejsc w głowie i zatokach, gdzie najczęściej zarazki się znajdują. Jednakże trzeba zachować szczególną ostrożność.

Nie wolno przedawkować, nie wolno głęboko wdychać CLO2 , ponieważ mogłoby to spowodować nieoczekiwane zubożenie tlenu w organizmie, dlatego należy robić przerwy i oddychać normalnym powietrzem.

Jeśli przedawkujesz lub zbyt głęboko będziesz wdychał roztwór możesz uszkodzić płuca.

Sposób przygotowania roztworu:
W filiżance przygotuj 2 – 3 krople MMS wymieszaj z 5 kroplami aktywatora na każdą jedną kroplę MMS, nie dodawaj wody ani niczego innego. NIE PIJCIE TAK PRZYGOTOWANEGO ROZTWORU.

Trzymając filiżankę pod nosem należy zrobić powolny wdech pozwalając CLO2 na dotarcie do różnych miejsc, wstrzymajcie oddech na kilka sekund a następnie zróbcie wydech, po każdych takich 4 powolnych wdechach, należy odstawić filiżankę i oddychać normalnym powietrzem. Taką czynność powtarzajcie kila razy, zawsze zachowując przerwę.

PROTOKÓŁ MMS NA RANY

Stosowanie preparatu MMS na rany: Przeczytajcie poniższe wskazówki z należytą uwagą, aby uniknąć powikłań. Zbyt silny roztwór MMS może bowiem wywołać podrażnienia skóry.

Mieszając od 10 do 15 kropli preparatu z odpowiednią ilością roztworu kwasku cytrynowego zawsze dodajcie całą szklankę/kubek wody przed położeniem opatrunku na ranę, opatrunku nie wolno zawijać, zawsze musi być dostęp powietrza.

Najlepszy, sprawdzony i bezpieczny sposób to rozpryskiwanie MMS-a na ranę bezpośrednio z butelki ze spryskiwaczem.

W żadnym wypadku nie wolno dodawać preparatu MMS do kremu do ciała.
Zastosowanie zbyt silnego roztworu może spowodować uszkodzenie naskórka, a tym samym stanie się on bardziej podatny na infekcje i zakażenia.
Natomiast jeżeli MMS będzie odpowiednio rozcieńczony (np. w 3/4 szklanki wody), jego skuteczność jest gwarantowana.

W przypadku infekcji grzybiczej genitaliów należy najpierw posmarować chore miejsce balsamem do ciała, a następnie wmasować preparat MMS rozcieńczony w 3/4 szklanki wody.
źródło informacji www.jimhumble.biz
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

truther
25/05/2021 18:57
W takich wypadkach stosuje się najczęściej Protokół 2000 i 3000.

Marcinek
25/05/2021 17:00
Tłuszczaki są odmianą raka🥺

truther
23/05/2021 22:41
Jego się głównie przy raku stosuje.

Marcinek
23/05/2021 21:02
Będę sprawdzał za trzy dni czy mms2pomoze na tloszczaki😱

truther
23/05/2021 19:28
Tak, te kapsułki wystarczą i tak tylko w części się je wypełnia.

Marcinek
23/05/2021 19:22
Poszukałem i znalazłem kapsułki celulozowe,0 A w książce znalazłem jakie ilości wsypywać do kapsulek🥸

Marcinek
23/05/2021 18:48
Gdzie można kupić kapsułki i maszynkę?

truther
23/05/2021 18:45
Kiedyś były dostępne w Polsce, ale tego sklepu już nie ma. Co do proszku i kapsułkownicy, to sam tak robię - działa.

Marcinek
23/05/2021 18:42
Wyczytałem że można kupić puste kapsułki, maszynkę do nabijania tych kapsułek i samemu robić. Nie wiem czy jest to dobry pomysł robienia samemu🤯.

Marcinek
23/05/2021 18:41
Proszę o jakąś radę🤢, podpowiedź

Marcinek
23/05/2021 18:40
Wyczytałem że można kupić puste kapsułki, maszynkę do nabijania tych kapsułek i samemu robić. Nie wiem czy jest to dobry pomysł robienia samemu🤯.

Marcinek
23/05/2021 18:37
Próbuję znaleźć i kupić podchloran wapnia w kapsułkach i nie mogę znaleźć. Znalazłem tylko w proszku.Jakaś podpowiedź gdzie można kupić.

truther
21/05/2021 20:18
http://www.mmsjimhumble.u
bf.pl/forum/viewthread.ph
p?forum_id=36&thread_id=9
3&pid=290#post_290


truther
21/05/2021 20:16
Koarzę, że na Bałkanach była, w Rumunii/Bułgarii bodajże.

Marcinek
21/05/2021 19:16
Oo.To ciekawe🥸A wiesz czy w Polsce jest taka klinika.

truther
21/05/2021 18:49
Społeczność MMS miała swego czasu w Europie swoje kliniki (może jeszcze działąją), ale dieta tam była oparta na tłuszczach: szczególnie masło i olej kokosowy.

Marcinek
21/05/2021 18:03
Jeśli można co kolwiek zjeść ? To co😕jeśli prawie w każdym posiłku występują przeciwutleniacze.Proszę o jakieś wskazówki.

Marcinek
21/05/2021 17:58
Witam.Mam pytanie?🧐 Czy jest jakaś dieta zbilansowana przy stosowaniu procedury 1000 przez 21 dni.Czy przez 8 godz. dziennie pijąc mms jemy co kolwiek czy stosujemy ścisła dietę.

truther
10/05/2021 21:26
W ogóle to jest sposób na przyśpieszenie gojenia ran i redukowanie potencjalnych blizn. DMSO w tej wodzie też by nie zaskodziło.

Marcinek
10/05/2021 16:52
Dzięki.Tak zrobiłem i pomogło 👍

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie